Kino Sokol

Kino Sokol 31/12/2017 18:00 Kino Sokol

Velmi slabá účast, studené a deštivé počasí poznamenaly naši účast na tomto kole.  Již štafeta naznačila, že se v tomto kole nebude bojovat o rekordy, sedmé místo bylo v tomto složení maximem. Tereza Morávková sice bojovala s velkým nasazením, ale bolavé koleno ji při obou skokanských disciplínách neumožnilo podat dobré výkony. Romana Procházková bohužel nebodovala a tak jsme se museli spolehnout na nastupující Karolínu "Káju" Stehlíkovou. Překážky jí nevyšly, naopak si poranila kolenu, ale statečně běžela 800m ve vynikajícm čase 3:08,14 a doběhla na 3.místě. Míša Kučerová opět ve finále B na 60m vyhrála a na 1500m také skončila na 1.místě. Děvčata tedy zakončila celkově 6.místem s 24body.

To u chlapců jsem měl obavy, abychom se vůbec kvalifikovali. Vencovi Kordovi se sice míček nepodařil dle jeho představ, zato finálová účast u koule a výkon 8.77 znamenal 6.místo a zisk 5ti bodů. Další nečekané body přidal Štěpán Pém  na 300m výkonem 55.47 "vyběhl"  páté místo. Kluci tak skončili s 11 body na  sedmém místě.