|
-
Podrobnosti
-
Napsal Zdeněk Jíše
-
Nadřazená kategorie: Atletika
-
Kategorie: Atletika výsledky
-
-
Zobrazeno: 627
|
|
Běh Labe 2018 |
|
|
7.ročník |
20.10.2018 |
Běh: 200m Předškoláci 2012 a mladší |
|
|
|
|
|
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2012 |
44 |
Antoním |
Maneth |
Roudnice |
00:41,3 |
2. |
2014 |
54 |
Ondřej |
Kunert |
VK Roudnice |
00:44,2 |
3. |
2014 |
19 |
Jan |
Brotánek |
SK Bezděkov |
00:49,8 |
4. |
2016 |
49 |
Eliáš |
Volný |
Konojedy |
01:25,6 |
5. |
2015 |
45 |
Adam |
Maneth |
Roudnice |
01:25,6 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 200m Předškolačky 2012 a mladší |
|
|
|
|
|
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2012 |
12 |
Michalka |
Pitnerová |
ZŠ Roudnice |
00:32,6 |
2. |
2012 |
12 |
Štěpánka |
Skokanová |
Sokol Roudnice atletika |
00:33,6 |
3. |
2012 |
1 |
Tereza |
Prajslerová |
ZŠ Úštěk |
00:40,0 |
4. |
2012 |
11 |
Nela |
Zemanová |
Přípravka Litoměřice |
00:42,8 |
5. |
2012 |
21 |
Lucie |
Kalistová |
Roudnice |
00:47,5 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 460m Elévové mladší 2010-2011 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2011 |
9 |
Jakub |
Zdechovský |
Sparta Praha |
01:34,3 |
2. |
2010 |
36 |
David |
Pavlíček |
FK sahara Vědomice |
01:49,0 |
3. |
2011 |
43 |
Vincent |
Volný |
ZŠ Úštěk |
01:58,2 |
4. |
2011 |
48 |
Luboš |
Zeman |
Sokol Roudnice |
02:09,0 |
5. |
2011 |
25 |
Tadeáš |
Došek |
Roudnice |
02:44,7 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 460m Elévky mladší 2009 -2010 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2010 |
33 |
Mariana |
Rychetská |
Roudnice |
01:46,6 |
2. |
2010 |
2 |
Amálie |
Pánková |
ZŠ Úštěk |
01:51,1 |
3. |
2011 |
4 |
Marie |
Lišková |
ZŠ Úštěk |
01:52,3 |
4. |
2010 |
37 |
Ema |
Bradáčová |
VK Roudnice |
01:56,9 |
5. |
2011 |
18 |
Klára |
Brotánková |
SK Bezděkov |
02:01,7 |
6 |
2011 |
3 |
Marie |
Kailová |
ZŠ Úštěk |
02:03,3 |
7 |
2010 |
22 |
Adéla |
Kalistová |
Roudnice |
02:06,5 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 880m Elévové starší 2008 -2009 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2008 |
35 |
Petr |
Gala |
Sokol Roudnice atletika |
02:59,3 |
2. |
2008 |
27 |
Jan |
Skokan |
Sokol Roudnice atletika |
03:01,4 |
3. |
2008 |
30 |
Adam |
Král |
Sokol Roudnice atletika |
04:01,8 |
4. |
2008 |
34 |
Matouš |
Fryč |
Sokol Mšené lázně |
03:11,1 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 880m Elévky starší 2008 -2009 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2008 |
5 |
Elen |
Kutíková |
ZŠ Úštěk |
03:07,0 |
2. |
2009 |
8 |
Eliška |
Zdechovská |
Sparta Praha |
03:27,5 |
3. |
2009 |
56 |
Eliška |
Muhlbachová |
Roudnice |
03:42,4 |
4. |
2007 |
6 |
Tereza |
Lepšíková |
ZŠ Úštěk |
03:52,3 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 1340m mladší žáci 2005 -2007 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2006 |
31 |
Jonáš |
Rychetský |
Sokol Roudnice atletika |
04:48,2 |
2. |
2006 |
10 |
Jan |
Chabada |
Sokol Roudnice atletika |
04:50,2 |
3. |
2005 |
28 |
Daniel |
Doucha |
Sokol Roudnice atletika |
04:52,3 |
4. |
2007 |
17 |
Filip |
Čížek |
Sokol Roudnice atletika |
04:57,2 |
5. |
2006 |
41 |
Jakub |
Kadlec |
Sokol Roudnice atletika |
05:01,4 |
6. |
2006 |
14 |
Tomáš |
Novák |
ZŠ Brozany |
05:22,6 |
7. |
2006 |
26 |
Dominik |
Klempt |
Sokol Roudnice atletika |
05:46,9 |
8. |
2007 |
39 |
Tomáš |
Bradáč |
VK Roudnice |
06:00,5 |
9. |
2005 |
16 |
Daniel |
Pitner |
ZŠ Roudnice |
06:31,2 |
10. |
2005 |
53 |
Pavel |
Klepáč |
Roudnice |
07:02,7 |
11. |
2007 |
38 |
Jakub |
Straka |
VŠCHT |
07:05,7 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 1340m mladší žákyně 2005 -2007 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2005 |
50 |
Nela |
Babjaková |
AK Most |
04:40,1 |
2. |
2006 |
51 |
Natálie |
Klepáčová |
ASK Lovosice |
04:46,7 |
3. |
2005 |
7 |
Kateřina |
Šulíková |
ZŠ Úštěk |
05:07,6 |
4. |
2006 |
32 |
Rozalie |
Rychetská |
Sokol Roudnice atletika |
05:38,2 |
5. |
2005 |
29 |
Hana |
Douchová |
Sokol Roudnice atletika |
05:39,9 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 1750m starší žáci 2003 -2004 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2004 |
60 |
Adam |
Justa |
ASK Lovosice |
06:38,0 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 2300m dorostenci 2001 -2002 |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
2002 |
42 |
Michal |
Ferenc |
ZŠ Brozany |
13:17,2 |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 3500m muži 2000 a starší |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
1973 |
55 |
Michal |
Michálek |
Sokol Mlazice |
12:12,3 |
2. |
1992 |
57 |
Antonio |
Loškovski |
Roudnice |
12:43,2 |
3. |
1981 |
77 |
Petr |
Maneth |
Roudnice |
13:28,7 |
4. |
1979 |
64 |
Míra |
Vlach |
GENYSKENi |
13:49,5 |
5. |
1979 |
40 |
Václav |
Bradáč |
VK Roudnice |
14:39,8 |
6. |
1980 |
24 |
Luboš |
Kunrt |
VK Roudnice |
15:40,3 |
7. |
1983 |
67 |
Jaroslav |
Moravec |
Bohušovice |
17:20,8 |
8. |
1984 |
65 |
Zbyňďa |
Vlach |
Tedík Team |
18:23,2 |
9. |
1973 |
59 |
Martin |
Kutílek |
Úštěk |
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
Běh: 3500m ženy 2000 a starší |
|
Pořadí |
Rok nar. |
St.č |
Jméno |
Příjmení |
Tým |
Čas |
1. |
1994 |
58 |
Alexandra |
Vajdlová |
Roudnice |
14:06,3 |
2. |
1978 |
63 |
Klára |
Šafránková |
Jenštejn |
15:13,3 |
3. |
2005 |
61 |
Kateřina |
Šulíková |
Úštěk |
15:37,5 |
4. |
1982 |
46 |
Jana |
Manethová |
Roudnice |
17:12,5 |
5. |
1965 |
54 |
Anita |
Veselá |
SDH Chloumek |
17:18,9 |
6. |
1986 |
62 |
Michaela |
Šindelářová |
Roudnice |
17:22,2 |
7. |
1981 |
52 |
Pavlína |
Klepáčová |
Roudnice |
17:58,4 |
8. |
1985 |
66 |
Aneta |
Krausová |
Tedík Team |
18:22,7 |
9. |
1981 |
20 |
Lenka |
Brotánková |
Roudnice |
18:30,1 |
Nemáte oprávnění psát komentáře
|
Nejbližší akce
Žádné události k zobrazení |
Právě přihlášeni:
Právě přítomno: 293 hostů a žádný člen
|