V relativně chladném počasí proběhla tradiční akce. Letos bez "nenadálých příhod" :) a zranění .
Zde si můžete prohlédnout strhující momentky z trati a fotky z doběhů a vyhlášení.
Poř.cíl | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | M/Z | Poř.cíl | Čas | ||
55.ročník Běhu Roudnice n.L-Říp-Roudnice n. L. | |||||||||
18.4.2015 | |||||||||
Elévové mladší - 600m ročník 2016- 2007 | |||||||||
1 | Ježek Adam | 2007 | TJ Klášterec n.O. | 12 | M | 1 | 00:02:28,0 | ||
2 | Skokan Jan | 2008 | Sokol Roudnice Atletika | 19 | M | 2 | 00:02:46,0 | ||
3 | Staněk Lukáš | 2008 | Levý Hradec | 37 | M | 3 | 00:02:52,0 | ||
4 | Rajnyš Jakub | 2008 | Sokol Roudnice | 47 | M | 9 | 00:03:45,0 | ||
5 | Bradáč Tomáš | 2007 | Sokol Roudnice | 54 | M | 10 | 00:03:45,0 | ||
6 | Růžička Aleš | 2009 | Sokol Roudnice | 22 | M | 11 | 00:03:55,0 | ||
Elévky mladší - 600m ročník 2016- 2007 | |||||||||
1 | Kršová Klaudie | 2007 | Sokol Rce | 24 | Z | 4 | 00:02:54,0 | ||
2 | Vaňková Barbora | 2008 | Roudnice | 46 | Z | 5 | 00:03:02,0 | ||
3 | Masárová Martina | 2009 | Roudnice n.L. | 15 | Z | 6 | 00:03:24,0 | ||
4 | Červenková Karolína | 2008 | Roudnice n.L. | 40 | Z | 7 | 00:03:35,0 | ||
5 | Kálecová Barbora | 2007 | ZŠ Úštěk | 11 | Z | 8 | 00:03:38,0 | ||
6 | Bradáčová Ema | 2010 | Sokol Roudnice | 55 | Z | 11 | 00:04:43,0 | ||
7 | Skokanová Štěpánka | 2012 | Roudnice | 20 | Z | 12 | 00:04:58,0 | ||
8 | Staňková Julie | 2011 | Levý Hradec | 38 | Z | 13 | 00:04:58,0 | ||
Elévové starší - 900m ročník 2006- 2005 | |||||||||
1 | Masár Michal | 2005 | Roudnice n.L. | 16 | M | 2 | 00:04:12,0 | ||
2 | Růžička Jiří | 2006 | Sokol Roudnice Atletika | 23 | M | 6 | 00:04:32,0 | ||
3 | Marek Kryštof | 2006 | Sokol Roudnice Atletika | 29 | M | 7 | 00:04:47,0 | ||
4 | Král Tomáš | 2006 | Sokol Roudnice Atletika | 43 | M | 8 | 00:04:56,0 | ||
Elévky starší - 900m ročník 2006- 2005 | |||||||||
1 | Markvartová Adéla | 2005 | Sokol Rce | 36 | Z | 1 | 00:03:49,0 | ||
2 | Junková Eliška | 2005 | ZŠ Úštěk | 3 | Z | 3 | 00:04:18,0 | ||
3 | Klepáčová Natálie | 2006 | Sokol Rce Atletika | 17 | Z | 4 | 00:04:19,0 | ||
4 | Lébrová Elia | 2005 | Sokol Roudnice tenis | 34 | Z | 5 | 00:04:22,0 | ||
5 | Veselá Veronika | 2005 | Sokol Rce atletika | 18 | Z | 9 | 00:05:12,0 | ||
Mladší žáci - 1800m ročník 2004- 2002 | |||||||||
1 | Markvart Filip | 2002 | Sokol Rce | 35 | M | 1 | 00:00:00,0 | ||
2 | Justa Adam | 2004 | Sokol Rce Atletika | 33 | M | 2 | 00:00:00,0 | ||
3 | Šrámek Martin | 2003 | ZŠ Úštěk | 7 | M | 3 | 00:00:00,0 | ||
4 | Hedánek Matěj | 2004 | ZŠ Úštěk | 1 | M | 4 | 00:00:00,0 | ||
5 | Marek David | 2004 | Sokol Roudnice Atletika | 28 | M | 5 | 00:00:00,0 | ||
6 | Štěpánek Jindřich | 2004 | ZŠ Úštěk | 10 | M | 6 | 00:00:00,0 | ||
7 | Barnet David | 2003 | ZŠ Úštěk | 5 | M | 7 | 00:00:00,0 | ||
8 | Hrnčíř Vladimír | 2004 | ZŠ Úštěk | 2 | M | 8 | 00:00:00,0 | ||
9 | Karbulka Lukáš | 2003 | Sokol Roudnice Atletika | 53 | M | 9 | 00:00:00,0 | ||
Mladší žákyně - 1800m ročník 2004- 2002 | |||||||||
1 | Kršová Kamila | 2003 | Sokol Rce | 25 | Z | 1 | 00:00:00,0 | ||
2 | Buková Anežka | 2003 | Sokol roudnice Atletika | 52 | Z | 2 | 00:00:00,0 | ||
3 | Hrnčířová Hana | 2003 | ZŠ Úštěk | 6 | Z | 3 | 00:00:00,0 | ||
4 | Králová Věra | 2003 | Sokol Roudnice Atletika | 42 | Z | 4 | 00:00:00,0 | ||
5 | Řeháková Anežka | 2004 | ZŠ Úštěk | 4 | Z | 5 | 00:00:00,0 | ||
Starší žáci - 2500m ročník 2001- 2000 | |||||||||
8 | Laube Tomáš | 2001 | Sokol Roudnice Atletika | 31 | M | 1 | 00:00:00,0 | ||
Starší žákyně - 2500m ročník 2001- 2000 | |||||||||
1 | Hedánková Karolína | 2001 | ZŠ Úštěk | 9 | Z | 1 | 00:00:00,0 | ||
2 | Štichhauerová Nikola | 2001 | Sokol Rce | 50 | Z | 2 | 00:00:00,0 | ||
3 | Haincová Nela | 2001 | ZŠ Úštěk | 8 | Z | 3 | 00:00:00,0 | ||
Dorostenci - 3900m ročník 1999- 1998 | |||||||||
1 | Kyzlík Milan | 1999 | Mšené - lázně | 21 | M | 1 | 00:15:39,6 | ||
2 | Věchet Matěj | 1999 | Sokol Rce | 14 | M | 2 | 00:15:52,2 | ||
3 | Bernard Jan | 1998 | Sokol Roudnice Atletika | 39 | M | 3 | 00:16:20,3 | ||
Mílaři do 34let ročník 1997- 1981 | |||||||||
1 | Bureš Martin | 1989 | Sokol kbely | 59 | M | 1 | 00:30:23,1 | ||
2 | Matěcha Miroslav | 1982 | TJ Hvězda Trnovany | 67 | M | 2 | 00:31:04,2 | ||
3 | Řebíček Jan | 1982 | Brozany | 73 | M | 3 | 00:31:12,4 | ||
4 | Mráz Václav | 1983 | slavia Praha | 63 | M | 4 | 00:31:14,2 | ||
5 | Bureš Jan | 1987 | Liga 100 | 60 | M | 9 | 00:36:36,8 | ||
6 | Dlouhá Zuzana | 1984 | Dlouháni | 49 | Z | 11 | 00:39:13,8 | ||
7 | Kršová Simona | 1981 | SK Židovice | 26 | Z | 20 | 00:47:29,0 | ||
8 | Lísková Andrea | 1993 | sokol Roudnice n.L. | 61 | Z | 25 | 00:53:32,9 | ||
Mílaři 35-44 ročník 1980- 1971 | |||||||||
1 | Michálek Michal | 1973 | Mlazice | 62 | M | 6 | 00:33:04,3 | ||
2 | Matěcha David | 1978 | Hvězda Trnovany | 68 | M | 7 | 00:33:07,9 | ||
3 | Lorinc Jan | 1972 | Ústí n.L. | 65 | M | 8 | 00:35:25,5 | ||
4 | Jošina Milan | 1971 | Sokol Cítov | 69 | M | 10 | 00:37:59,3 | ||
5 | Červený Mojmír | 1974 | Vědomice | 64 | M | 13 | 00:42:26,2 | ||
6 | Bradáčová Jana | 1978 | Roudnice | 57 | Z | 14 | 00:42:35,8 | ||
7 | Rajnyš Karel | 1976 | Sokol Rce | 48 | M | 15 | 00:43:04,9 | ||
8 | Bradáč Václav | 1979 | Roudnice | 56 | M | 18 | 00:45:13,3 | ||
9 | Král František | 1976 | Roudnice | 44 | M | 19 | 00:45:41,8 | ||
10 | Chvojka Dominik | 1980 | SK Židovice | 27 | M | 20 | 00:47:29,8 | ||
11 | Folková Soňa | 1978 | Roudnice n.L. | 13 | Z | 24 | 00:51:42,1 | ||
Mílaři 45-54 ročník 1970- 1961 | |||||||||
1 | Svoboda Mojmír | 1966 | Hvězda Pardubice | 70 | M | 5 | 00:31:51,0 | ||
2 | Řeháková Petra | 1966 | Sokol Roudnice | 32 | Z | 22 | 00:50:23,3 | ||
3 | Červenková Renata | 1968 | Roudnice n.L. | 41 | Z | 23 | 00:51:36,9 | ||
4 | Ernestová Eva | 1963 | Spona Teplice | 66 | Z | 25 | 00:53:58,9 | ||
Mílaři 55-64 ročník 1960- 1951 | |||||||||
1 | Líbal Petr | 1959 | Krabčice | 58 | M | 17 | 00:44:44,2 | ||
Mílaři 65-74 ročník 1950- 1941 | |||||||||
1 | Navrátil Josef | 1949 | SK Strančice | 72 | M | 12 | 00:39:15,0 | ||
2 | Chrpa Vladimír | 1950 | Sokol Roudnice | 71 | M | 16 | 00:43:39,8 | ||
3 | Lédlová Naděžda | 1948 | Spona teplice | 45 | Z | 21 | 00:50:13,4 | ||
Mílaři 75-84 ročník 1940- 1931 | |||||||||
1 | Kautský Václav | 1938 | West Bromwich Hracholusky | 30 | M | 28 | 01:08:05,0 | ||
M | |||||||||
Vytrvalci ročník 1997- 1903 | |||||||||
1 | Chramosta Jaroslav | 1966 | JABOJA Team | 103 | M | 1 | 00:56:40,5 | ||
2 | Laube Michal | 1978 | BT Team Libochovice | 107 | M | 2 | 01:01:56,0 | ||
3 | Netyt Vladimír | 1978 | Sokol Mnetěš | 104 | M | 3 | 01:02:38,0 | ||
4 | Staněk Petr | 1974 | Levý Hradec | 101 | M | 4 | 01:07:21,0 | ||
5 | Karlík Michal | 1964 | Loko Trutnov | 109 | M | 5 | 01:08:23,0 | ||
6 | Kapoon Martin | 1985 | Torpedo Židovice | 106 | M | 6 | 01:09:21,0 | ||
7 | Hendrychová Petra | 1981 | Eden Litoměřice | 108 | Z | 7 | 01:12:55,0 | ||
8 | Wittemberg Ervín | 1980 | Ústí n.L. | 102 | M | 8 | 01:16:32,0 | ||
9 | Ernest Miroslav | 1962 | Spona Teplice | 105 | M | 9 | 01:22:39,0 | ||
Sokol Roudnice n.L. | |||||||||
Zdeněk Jíše | Jiří Růžička | Vladimír Vlk | |||||||
Výsledky | Časomíra | Hlavní rozhodčí | |||||||