Výsledky 54. ročníku přespolního běhu Říp - Roudnice n.L. | |||||||
a Roudnice n.L. - Říp - Roudnice n.L. | |||||||
Elévové mladší (ročník 2006 a mladší) | 600 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:02:24 | Křehla Jakub | 2006 | AK Duchcov | 51 | |
2 | 2 | 0:02:34 | Chabada Jan | 2007 | Sokol Roudnice n.L. | 22 | |
3 | 4 | 0:02:44 | Růžička Jiří | 2006 | Sokol Roudnice n.L. | 15 | |
4 | 5 | 0:02:48 | Potůček Jakub | 2007 | Sokol Roudnice n.L. | 27 | |
5 | 7 | 0:02:53 | Král Tomáš | 2006 | Sokol Roudnice n.L. | 20 | |
6 | 9 | 0:03:01 | Staněk Lukáš | 2008 | neregistrovaný | 0 | |
7 | 11 | 0:03:18 | Loupal Vojtěch | 2008 | Sokol Roudnice n.L. | 9 | |
8 | 12 | 0:03:40 | Rajnyš Jakub | 2008 | Sokol Roudnice n.L. | 24 | |
9 | 13 | 0:03:45 | Růžička Aleš | 2009 | Sokol Roudnice n.L. | 16 | |
10 | 14 | 0:04:13 | Vitko Kristián | 2009 | Sokol Roudnice n.L. | 30 | |
11 | 15 | 0:04:54 | Weiss Tadeáš | 2008 | SC Dragons Ústí n.L. | 12 | |
- | - | - | Skokan Jan | 2008 | Sokol Roudnice n.L. | 6 | |
Elévky mladší (ročník 2006 a mladší) | 600 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 3 | 0:02:35 | Kršová Klaudie | 2007 | Sokol Roudnice n.L. | 35 | |
2 | 6 | 0:02:49 | Kateřina Bušková | 2006 | BTT Libochovice | 1 | |
3 | 8 | 0:03:00 | Cihlářová Anežka | 2007 | Sokol Roudnice n.L. | 19 | |
4 | 10 | 0:03:03 | Janovská Tereza | 2006 | Sokol Roudnice n.L. | 99 | |
5 | 16 | 0:05:02 | Bradáčová Ema | 2010 | Sokol Roudnice n.L. | 48 | |
6 | 17 | 0:06:44 | Křenovská Eliška | 2012 | Sokol Roudnice n.L. | 4 | |
Elévové starší (ročník 2004-2005) | 900 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:03:37 | Justa Adam | 2004 | Sokol Roudnice n.L. | 31 | |
2 | 2 | 0:03:54 | Masár Michal | 2005 | Sokol Roudnice n.L. | 21 | |
3 | 3 | 0:03:56 | Cihlář Vojtěch | 2004 | Sokol Roudnice n.L. | 18 | |
4 | 4 | 0:04:26 | Urban Kryštof | 2005 | Sokol Roudnice n.L. | 33 | |
5 | 5 | 0:04:34 | Kolenatý Lukáš | 2005 | Sokol Roudnice n.L. | 8 | |
Elévky starší (ročník 2004-2005) | 900 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
Mladší žáci (ročník 2001-2003) | 1 800 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:06:37 | Seiner Ondřej | 2001 | Sokol Roudnice n.L. | 3 | |
2 | 5 | 0:07:51 | Duchoslav Marek | 2002 | Sokol Roudnice n.L. | 43 | |
3 | 6 | 0:08:05 | Laube Tomáš | 2001 | Sokol Roudnice n.L. | 29 | |
4 | 7 | 0:08:07 | Marek Ondřej | 2003 | Sokol Roudnice n.L. | 26 | |
5 | 8 | 0:08:12 | Karbulka Lukáš | 2003 | Sokol Roudnice n.L. | 17 | |
Mladší žákyně (ročník 2001-2003) | 1 800 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 2 | 0:06:40 | Štichhauerová Nikola | 2001 | Sokol Roudnice n.L. | 37 | |
2 | 3 | 0:07:06 | Kršová Kamila | 2003 | neregistrovaná | 36 | |
3 | 4 | 0:07:16 | Buková Anežka | 2003 | Sokol Roudnice n.L. | 14 | |
4 | 9 | 0:08:13 | Laubová Pavlína | 2004 | Sokol Roudnice n.L. | 28 | |
5 | 10 | 0:08:24 | Králová Věra | 2003 | Sokol Roudnice n.L. | 23 | |
Starší žáci (ročník 1999-2000) | 2 500 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:08:35 | Věchet Matěj | 1999 | Sokol Roudnice n.L. | 2 | |
2 | 2 | 0:09:19 | Ševčík Richard | 2000 | Sokol Roudnice n.L. | 34 | |
3 | 3 | 0:09:40 | Hurák Jan | 2000 | Sokol Roudnice n.L. | 32 | |
Starší žákyně (ročník 1999-2000) | 2 500 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
Dorostenci (ročník 1997-1998) | 3 900 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
Dorostenky (ročník 1997-1998) | 3 900 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
Mílaři a mílařky A (ročník 1980-1996 / 18-34 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 8 | 0:39:02 | Křenovský Jan | 1996 | Veselí bratři | 5 | |
2 | 13 | 0:40:31 | Kunrt Jiří | 1982 | Štětí | 44 | |
3 | 16 | 0:41:22 | Nováková Martina | 1986 | Roudnice n.L. | 67 | |
4 | 22 | 0:44:48 | Kunrt Luboš | 1980 | VK Roudnice n.L. | 50 | |
5 | 27 | 0:49:41 | Kršová Simona | 1981 | SK Židovice | 45 | |
6 | 28 | 0:49:44 | Chvojka Dominik | 1980 | SK Židovice | 46 | |
7 | 31 | 0:56:33 | Švec Lukáš | 1983 | Praha | 62 | |
Mílaři a mílařky B (ročník 1970-1979 / 35-44 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 3 | 0:34:34 | Bernard Vladimír | 1971 | HZS Neratovice | 11 | |
2 | 4 | 0:36:41 | Vít Miroslav | 1971 | Sahara Vědomice | 52 | |
3 | 5 | 0:37:25 | Jelšina Milan | 1971 | Sokol Cítov | 40 | |
4 | 7 | 0:38:12 | Kafka Ludvík | 1975 | Obec Knovíz | 54 | |
5 | 14 | 0:40:49 | Rajnyš Karel | 1976 | neregistrovaný | 25 | |
6 | 19 | 0:41:51 | Pavlíčková Lenka | 1977 | Sokol Roudnice n.L. | 64 | |
7 | 20 | 0:42:58 | Bradáčová Jana | 1978 | Sokol Roudnice n.L. | 49 | |
8 | 29 | 0:50:14 | Vanický Miroslav | 1979 | Roudnice n.L. | 63 | |
Veteráni a veteránky C (ročník 1960-1969 / 45-54 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:32:30 | Svoboda Mojmír | 1966 | Hvězda Pardubice | 65 | |
2 | 2 | 0:33:32 | Svoboda Petr | 1960 | AC Pardubice | 66 | |
3 | 11 | 0:40:02 | Štichhauer Václav | 1969 | Sokol Roudnice n.L. | 38 | |
4 | 17 | 0:41:44 | Halada Jaroslav | 1964 | Allianz Praha | 57 | |
5 | 21 | 0:44:31 | Ernestová Eva | 1963 | Spona Teplice | 61 | |
6 | 23 | 0:44:59 | Nekvasilová Anita | 1965 | Sokol Mělník | 10 | |
Veteráni a vetránky D (ročník 1950-1959 / 55-64 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 9 | 0:39:12 | Mráček Pavel | 1955 | Sokol Mšeno | 58 | |
2 | 10 | 0:39:36 | Rock Jan | 1954 | ACOH Praha | 60 | |
3 | 15 | 0:41:01 | Líbal Petr | 1959 | Krabčice | 42 | |
4 | 18 | 0:41:45 | Chrpa Vladimír | 1950 | Sokol Mšeno | 55 | |
Veteráni a veteránky E (ročník 1940-1949 / 65-74 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 6 | 0:37:43 | Navrátil Josef | 1949 | SK Stránčice | 59 | |
2 | 12 | 0:40:17 | Kapoun Ivan | 1949 | Roudnice n.L. | 53 | |
3 | 24 | 0:45:51 | Daubner Tono | 1942 | Liga 100 Praha-Kamenice | 7 | |
4 | 25 | 0:46:35 | Plecháček Jiří | 1944 | Maraton Stav | 41 | |
5 | 26 | 0:48:51 | Klofáč Karel | 1947 | Ústí n.L. | 47 | |
6 | 30 | 0:51:56 | Loužecký Miloš | 1940 | Olymp Praha | 39 | |
Veteráni F (ročník 1930-1939 / 75-84 let) | 8 700 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 32 | 1:06:06 | Kautský Václav | 1938 | West Bromwich Hracholusky | 13 | |
Muži vytrvalci (ročník 1996 a starší) | 15 200 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 1 | 0:54:52 | Rektor Antonín | 1975 | Modřany | 70 | |
2 | 2 | 0:58:12 | Wallenfels Jiří | 1972 | Sokol Vinohrady | 65 | |
3 | 3 | 0:59:04 | Kupidlovský Daniel | 1976 | Stodůlky | 56 | |
4 | 4 | 1:02:58 | Hosnedl Martin | 1978 | Torpédo Židovice | 53 | |
5 | 5 | 1:04:16 | Valtr Vladimír | 1967 | Roudnice n.L. | 61 | |
6 | 6 | 1:04:44 | Kroupa Štěpán | 1975 | Hisport Team | 67 | |
7 | 7 | 1:05:03 | Vavák Libor | 1965 | Sokol | 66 | |
8 | 8 | 1:06:25 | Staněk Petr | 1974 | Levý Hradec | 57 | |
9 | 9 | 1:06:45 | Netík Vladimír | 1978 | HC Mnetěš | 69 | |
10 | 10 | 1:07:44 | Hrdina Vilém | 1956 | Bohnice | 68 | |
11 | 11 | 1:10:07 | Ungr Marcel | 1976 | SKP Nymburk | 60 | |
12 | 12 | 1:11:44 | Woš Jiří | 1961 | Sokol Roudnice n.L. | 54 | |
13 | 15 | 1:20:44 | Ernest Miroslav | 1962 | Dubí | 58 | |
14 | 16 | 1:21:47 | Švácha Luboš | 1959 | Sokol Mšeno | 52 | |
15 | 17 | 1:22:03 | Wittenberg Ervín | 1980 | Ústí n.L. | 62 | |
16 | 19 | 1:31:30 | Weiss Michal | 1959 | Ústí n.L. | 51 | |
- | - | - | Jíše Zdeněk | 1962 | Sokol Roudnice n.L. | 50 | |
- | - | u porodu | Paluska Lukáš | 1981 | TJ Mšeno | 55 | |
Ženy vytrvalci (ročník 1996 a starší) | 15 200 m | ||||||
Pořadí v kat. | Celk. pořadí | Čas | Příjmení a jméno | Ročník | Oddíl | Start.č. | |
1 | 13 | 1:19:16 | Hendrychová Petra | 1981 | Eden Litoměřice | 63 | |
2 | 14 | 1:19:34 | Ernestová Miroslava | 1988 | Dubí | 59 | |
3 | 17 | 1:22:03 | Roznogová Julie | 1987 | Hisport Team | 64 | |
Přejeme všem účastníkům závodu pevné zdraví a pohodu v životě. | |||||||
Těšíme se nashledanou při dalším ročníku našeho běhu. | |||||||
zpracoval: | cílový rozhodčí: | hlavní rozhodčí: | ředitel závodu: | ||||
Pavel Kautský | Josef Nekovář | Milan Pivoňka | Danuše Horáková | ||||