Prosíme všechny zájemce z řad jednotlivých sportů a oddílů o zveřejňování příspěvků, zařazování akcí do kalendáře (i akcí kterých se budete zůčastňovat).
Postup zveřejnění:

A)První přihlášení/registrace

1. Při prvním vstupu kliknout na záložku přihlásit se

2. Zde zvolit Registrovat

3.vyplnit potřebné údaje (pravdivě email, zvolit heslo pro přístup)

4. Stisknout tlačítko "Registrovat" a chvíli počkat

5.Podívat se do své e-mailové schránky kam bylo zasláno potvrzení a v něm "kliknout" na odkaz za textem --->Děkujeme za registraci na sokolroudnicenll.cz. Váš účet je vytvořen a musí být aktivován před prvním použitím. Pro aktivaci účtu klikněte na následující odkaz nebo jej zkopírujte a vložte do vašeho prohlížeče:http://www.sokolroudnicenl.cz/i..............   <--

6. kliknutím na odkaz dokončíte registraci. Email dostává i administrátor, takže o Vás ví.

7. Nyní se již můžete přihlásit pomocí tlačítka přihlásit

8. Zašlete na kontakt administratora (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) žádost o zvýšení práv na autora,editora či moderátora.

9.Administrátor to provede (až bude mít čas ), vyčkejte potvrzení od administratrátora

B)Publikování

1. Klikněte na záložku přihlásit se

2. Zde vyplňte Jméno  a Heslo

3.Stiskem tlačítka Přihlásit se přihlásíte jako registrovaný uživatel. Je možné zaškrtnout "Zapamatovat heslo"

4.V kategoriich si "naskákejte " na místo kde budete článek chtít publikovat (např. Sporty-Kuželky)

5. klikněte na nový zobrazí se  a chce vyplnit několik políček

• Titulek - zde vyplňte titulek článku (např. "Jak vkládat příspěvky"  - vše je bez úvozovek)
  •  velké okno na napsání nebo vložení článku metodou Copy-paste
  • výběr sekce  - zde vyberete svůj sport/obor
  • výběr kategorie - zde vyberte kategorii podrobnějšího členění (obsah závisí na výběru sekce)
  • zveřejněno  - Ano/ne - Zde můžete zveřejnění povolit (standard) nebo zakázat - článek si připravit a zveřejnit ho až dle potřeby
  • zobrazit na titulní straně -ponechte Ne, pouze ve výjimečných případech  (Sokolové pod Řípem) se titulní strana mění
  • Alias - ponecháte-li prázdné, zobrazí se u článku vaše "logovací" jméno, pokud vyplníte zobrazí se to co vyplníte
  • zveřejnit od,do - kolonky jsou doufám jasné, standardně je to od teď navždy
  • přístupová úroveň (kdo články uvidí) - Veřejný-uvidí všichni,Registrovaní - uvidí registrovaní
  • řazení (ponechte poslední) - lze určit pořadí v rámci kategorie
  • popis  -ponechte volno, nebo stručný popis o co jde v článku
  • klíčová slova -ponechte volno, nebo uveďte klíčová slova (cvičitelé, volejbal, turnaj ...)

6.  pokud máte vyplněno, vraťte se do levého horního rohu a klikněte na tlačítko "Uložit" a článek je publikován.

7. Kroky  4,5,6 zopakujte dle potřeby (1,2,3 jen pokud se odhlásím)

C)Kalendář

1. Klikněte na záložku přihlásit se

2. Zde vyplňte Jméno  a Heslo

4.V kalendáři  "naskákejte " na den kdy se akce koná (v měsíčním náhledu uvidíte  znaménko "+" u každého dne, v denním je "Přidat událost")

5. klikněte na odkaz ("+" nebo "přidat událost") a zobrazí se  další okno s formulářem pro vyplnění

• Předmět - zde vyplňte název akce (např. "Sokolské přebory v chůzi"  - vše je bez úvozovek)
  • Zvolte kategorii (v našem je to vlastně pořádající oddíl/složka)
  • úroveň přístupu - přednastaveno Public-všichni, lze i Registrovaní  a Speciál (??)
  •  velké okno na napsání nebo vložení pozvánky, případně celých propozic (metodou Copy-paste)
  • Místo  - Místo konání akce (Roudnice n.L, Tramtárie-Horní Dolní)
  • kontakt - zde můžete zadat kontakt na pořadatele
  • Další informace - můžete zadat další info

6.Najděte na kartě záložku Kalendář a vyplňte

• Zaškrtněte Celý den, nebo neurčený čas, pokud nevíte, nebo nechcete zapisovat kdy akce začíná
  • zaškrtněte Twelve_Hour pro dvanáctihodinový zápis času
  • počáteční datum - můžete využít asistenci kalendáře, nebo vepsat rovnou
  • Počáteční čas - vyplňte (pokud není zaškrtnuto celý den...)
  • Koncové datum - můžete využít asistenci kalendáře, nebo vepsat rovnou
  • Koncový čas - vyplňte předpokládaný čas ukončení (pokud není zaškrtnuto celý den...), případně zaškrtněte "neurčeno"
  • Zvolte druh opakování -No_REPEAT=bez opakování, Denně, týdně, měsíčně, ročně

7.  pokud máte vyplněno, vraťte se do pravého horního rohu a klikněte na tlačítko "Uložit" a akce je publikována.

8. když máte publikováno, můžete kdykoliv akci doplnit, kopírovat,odstranit

• Najděte akci v kalendáři
  • zobrazte ji (kliknutím) v okně jako jedinou (ne v kalendáři)
  • klikněte na ikonku "Prázdného listu"